Honey (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: mobile
ps: موبایل
