Honey (1.0.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Tabs
ro: Taburi

en: mobile
ro: mobil

en: wide
ro: larg

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Header background top
ro: Fundalul părții de sus a antetului

en: Header background bottom
ro: Imagine de fundal antet jos

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
