Honey (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Title and slogan
te: శీర్షిక మరియు నినాదం
