Honey (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Tabs
az: Tablar

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
