Honey (1.0.2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Tabs
da: Faner

en: mobile
da: mobil

en: wide
da: bred

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar background
da: Sidebar baggrund

en: Sidebar borders
da: Sidebar rammer

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Title and slogan
da: Titel og slogan

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Header background top
da: Sidehovede baggrund top

en: Header background bottom
da: Sidehovede baggrund bund

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
