Honey (1.0.2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Footer background
el: Φόντο υποσέλιδου

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
