Honey (1.0.2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Tabs
et: Sakid

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: Header background bottom
et: Päise tausta alaosa

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
