Honey (1.0.2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Footer background
fi: Alatunnisteen tausta

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: Header background bottom
fi: Ylätunnisteen taustan alaosa

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
