Honey (1.0.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: wide
gl: grosa

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira

en: Header background bottom
gl: Fondo da parte inferior da cabeceira

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
