Honey (1.0.2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Tabs
hi: टैब्स

en: mobile
hi: चलनशील

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा

en: Main background
hi: मुख्य पृष्ठभूमि

en: Sidebar background
hi: साइडबार पृष्ठभूमि

en: Sidebar borders
hi: साइडबार बॉर्डर्स

en: Footer background
hi: पाद पृष्ठभूमि

en: Title and slogan
hi: शीर्षक और नारा

en: Header background top
hi: शीर्षलेख पृष्ठभूमि

en: Header background bottom
hi: हेडर पृष्ठभूमि नीचे
