Honey (1.0.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
