Honey (1.0.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Tabs
ja: タブ

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Sidebar borders
ja: サイドバーボーダー

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Header background top
ja: ヘッダー バックうラウンド トップ

en: Header background bottom
ja: ヘッダー バックグラウンド ボトム

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
