Honey (1.0.2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Tabs
lv: Cilnes

en: mobile
lv: mobilā

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
