Honey (1.0.2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: Header background bottom
nl: Achtergrond kop onderkant

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
