Honey (1.0.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné

en: Header background bottom
sk: Pozadie hlavičky dolné

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
