Honey (1.0.2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Tabs
uk: Вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Header background top
uk: Верхня частина фону верхнього колонтитулу

en: Header background bottom
uk: Нижня частина фону верхнього колонтитулу

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
