Honey (1.1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
