Honey (1.1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Tabs
hu: Fülek

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
