Honey (1.1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: wide
lt: platus

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
