Honeypot (8.x-1.14-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: seconds
fi: sekuntia

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Your comment has been posted.
fi: Kommenttisi on lähetetty.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Tervetulosähköposti on lähetetty sähköpostiosoitteeseesi.
