Honeypot (8.x-1.14-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Your comment has been posted.
ku: بۆچوونەکەت بڵاوکرایەوە.
