Honeypot (8.x-1.14-beta4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: seconds
nn: sekundar

en: Create new account
nn: Lag ny konto
