Honeypot (8.x-1.16-beta11) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
