Honeypot (8.x-1.16-beta11) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
