Honeypot (8.x-1.17) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening
