Honeypot (8.x-1.18-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: seconds
cs: sekund

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Honeypot configuration
cs: Konfigurace Honeypot
