Honeypot (8.x-1.18-beta4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Create new account
eo: Kreu novan konton
