Honeypot (8.x-1.18-beta5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Create new account
hr: Stvori novi račun
