Honeypot (8.x-1.18-beta6) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Expiration
fa: انقضا

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
fa: پیغام خوش‌آمدگویی همراه با راهنمایی‌های بعدی به نشانی پست الکترونیکی شما فرستاده شد.
