Honeypot (8.x-1.18-beta6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: seconds
is: sekúndur

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang
