Honeypot (8.x-1.18-beta6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Create new account
lt: Registracija
