Honeypot (8.x-1.19-beta14) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: seconds
hi: क्षण

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें
