Honeypot (8.x-1.29) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
