Hops (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
