Hops (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Core
hi: कोर

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: New
hi: नया

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
