Hops (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Core
is: Kjarni

en: Updated
is: Uppfært

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: New
is: Nýtt

en: Tabs
is: Flipar

en: small
is: smátt
