Hops (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Core
pt: Núcleo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: New
pt: Novo

en: Tabs
pt: Separadores

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequena

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: wide
pt: largo

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Submetido por @author_name a @date
