Hops (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Core
tr: Çekirdek

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: New
tr: Yeni

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: wide
tr: geniş

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
