Hops (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Core
vi: Nhân

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: New
vi: Mới

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ
