Hops (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: medium
eu: tartekoa

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: wide
eu: zabalera
