Hops (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Core
he: ליבה

en: Updated
he: עודכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: wide
he: רחב

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
