Hops (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Core
lv: Kodols

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: small
lv: mazs

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
