Hops (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Core
nl: Kern

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: wide
nl: breed

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
