Hops (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Core
sv: Kärna

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: New
sv: Ny

en: Tabs
sv: Flikar

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: wide
sv: bred

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
