Hops (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Core
es: Núcleo

en: Updated
es: Actualizado

en: Breadcrumb
es: Ruta de navegación

en: New
es: Nuevo

en: Tabs
es: Pestañas

en: medium
es: medio

en: small
es: pequeño

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias

en: wide
es: amplio

en: Subscribe to @title
es: Suscribirse a @title

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
