Hops (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Core
jv: Inti

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: wide
jv: āmbā
