Hops (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Core
sk: Jadro

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Tabs
sk: Záložky

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
