Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
