Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Published
is: Útgivið

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Unpublished
is: Ikki givið út
