Hospital Price Transparency (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
